Covid-19 (Corona)

  • Posted on: 12 March 2020
  • By: pieter_a

Beste klimmers,

We kunnen er niet omheen: dat C-virus heeft ons toch in haar greep. Ook onze club zal haar activiteiten moeten schorsen. In de klimzaal is het moeilijk om de ideale hygiënemaatregelen te handhaven met de klimgrepen en touwen. Dat gegeven, samen met het strenge advies van de Stad Leuven en de Klim- en Bergsportfederatie om sportbijeenkomsten op te schorten, maakt dat we TOT MINSTENS 31 MAART al onze trainingen en cursussen voor jeugd, competitieteam en de volwassenen NIET laten doorgaan. We volgen uiteraard de adviezen van overheden, net zoals u, op de voet en als nodig gaan we verder met het uitstellen. Later communiceren we zeker nog over hoe we met de financiële gevolgen zullen omgaan.

Heel veel groeten,
Team Klimclub Hungaria