Rock with us @ Ulassai! Schrijf je nu snel in (aantal plaatsen beperkt)

  • Posted on: 19 December 2019
  • By: tess@klimclubhu...
Foto copyright Lena Drapella

Deze zomer verkennen we de mooie rotsen in Ulassai, Sardinië. We bieden ginds een variëteit van activiteiten aan; voor ieder wat wils en dit gespreid over de periode van 4 t.e.m. 18 juli.
Tijdens dit grootse zomer event verblijven we in het lokale en unieke, Nannai climbinghome. Dit klimhuis werd enkele jaren geleden opgericht door een hechte groep Belgische vrienden, die een diepgewortelde passie voor rotsklimmen en 'the outdoors' uitademen. Gekenmerkt door samenwerkingen met lokale mensen, diensten en producten zal Nannai naast onze accommodatie, ook de overheerlijke maaltijden voorzien. Onze clubactiviteiten variëren van een KVB2plus stage op rotsen, een sportklimstage voor gevorderden, en een klimtreffen.

Kom jij met ons mee op dit avontuur? Wees er snel bij en geniet van onze vroegboekactie tot 12 februari!

KVB2+ stage (4/07 - 11/07)
Sportklimstage gevorderen (11/07 - 18/07; NOG slechts 1 plaats)
Klimtreffen (tussen 4/07 en 18/07)