Zomerklimtreffen Frankenjura

  • Posted on: 16 May 2019
  • By: pieter_a

In de zomer trekken we met onze clubleden richting Duitsland om te gaan rotsklimmen. We zullen tussen 6 en 20 juli op de Schlosscamping in de Frankenjura vertoeven en je kan aansluiten wanneer je wil. Het noordelijke deel van de Frankenjura is een veelzijdig klimgebied, ver weg van de platgelopen, oververhitte paden in Frankrijk. Er zijn klimroutes van alle niveau’s. Fun verzekerd, dus! Tess is er om ons te begeleiden naar de juiste rotsen en het klimtreffen ter plaatse te coördineren. De bedoeling is om jullie kennis te laten maken met dit prachtige klimgebied, samen te klimmen en te kamperen. Via dit klimtreffen willen we de weg naar de rotsen en klimpartners voor onze clubleden vergemakkelijken. Let wel, het is geen stage of cursus. Daarom vragen we een zekere ervaring omtrent voorklimmen op rots (we geven immers geen initiatie).

We voorzien deels klimmateriaal van de club, maar we vragen zeker om je eigen materiaal ook mee te brengen (zeker klimgordel, zekerapparaat, setjes als je hebt). Jouw verblijf op de camping zal ter plaatse door ons geregeld worden.

Je komt toch ook? 
- De camping waar we je verwelkomen is SchlossCamping in Kleinziegerfeld Tal
(50°01'08.9"N 11°12'14.0”E ); zie camping-kleinziegenfeld.de voor alle informatie
omtrent onze verblijfplaats.
- Voor administratie, gebruik materiaal en coördinerende activiteiten ter plaatse, vragen wij
een bijdrage van 5 euro/dag (35 euro/week). Indien je twee weken deelneemt, wordt de 2 e
week aan halve prijs gerekend (i.e. 53 euro in totaal).
- Carpoolen doen we waar mogelijk, via onze gekende carpool app.
 
Inschrijven kan hier 

Voor vragen en extra informatie, mail Tess@klimclubhungaria.be