Snelst groeiende club 2018

  • Posted on: 30 March 2019
  • By: pieter_a

Vandaag mochten Jo en Pieter deelnemen aan de jaarlijkse algemene vergadering van de KBF. Naast het ontvangen van veel informatie over de afgelopen periode en plannen voor de toekomst, werd onze club ook uitgeroepen tot de snelst groeiende club van 2018. We zijn dan ook verdubbeld in ledenaantal het afgelopen jaar, en we waren al niet de kleinste. Daar zijn wij wel een beetje fier op :-). De club mocht daarvoor een splinternieuw touw in ontvangst nemen waarmee onze leden zich zullen kunnen uitleven op de rotsen.

Dit kon natuurlijk alleen maar omdat we in de Stordeur een nieuwe thuis kregen van Stien, Jo en Sam... Omdat onze trainers al jarenlang de jeugd tot grotere hoogtes begeleiden... Omdat verse krachten hun schouder onder de volwassenopleiding gezet hebben... Omdat een enthousiast KVB team nieuwe en ervaren klimmers regelmatig op de rooster legt... En zeker ook dankzij de nooit aflatende steun van de Kariboe. Dikke merci allemaal!!